Dziki Zachód oferuje pakiety dla dzieci, przyjęcia urodzinowe dostosowane dla dzieci w przedszkolach i szkoły podstawowej. Zabierz wszystkich swoich gości na szaloną wyprawę w dzikie strony. Niesamowita przygoda sprawi wiele radości.  Przez cały czas trwania programu urodzinowego, dziećmi opiekuje się przewodnik,radość i bezpieczeństwo w naszym ośrodku jest dla nas bardzo ważna.

  • Cowboy party, Cowgirl party  – Pakiet kowbojski dla dziewczynek i dla chłopców, solenizanci są przebierani w stroje, na początku przywitanie ( sto lat), malowanie twarzy, przejażdżka na koniku, zwiedzanie mini zoo, kowbojska kręciołka, taniec liniowy, konkursy z nagrodami, i wiele, wiele licznych atrakcji.
  • Indiańskie party – Pakiet indiańskie szaleństwo , przywitanie(sto lat), malowanie twarzy, indiańskie narty, strzelanie z łuku,przejażdżka na koniku, przebieranie w stroje, zwiedzanie mini zoo, trampoliny, konkursy z nagrodami, indiańskie przyśpiewki przy bębnie, opowieści o kulturze Indian, polowanie na bizony, nadanie indiańskich imion, konkurs skomponowania indiańskich strojów na czas.
  • Dzikie Podchody  *NOWOŚĆ* – Wyrusz wraz z Dzikim Zachodem na niezapomnianą urodzinowa przygodę! Twoje Urodziny zamienią się u nas w wielkie podchody! Każdy z Was zna zapewne tę zabawę. Po drodze napotkacie wiele dzikich prób. Gdy zbierzecie swoje siły, na pewno dacie radę rozwiązać nawet najtrudniejszą zagadkę przyszykowaną przez Brudnego Harrego! Oprócz zdobywania nowych umiejętności , czeka Was świetna zabawa i liczne atrakcje!
    Zamień się tego Dnia w Wielkiego Odkrywcę.