Kołobrzeg to jeden z największych i najchętniej odwiedzanych kurortów nadmorskich w Polsce. Wielu ludzi przyjeżdża tu co rok, bowiem poza pięknym morzem jest tutaj wiele atrakcji, które każdemu pozwolą na miłe spędzenie czasu. Jedną z nich jest park rozrywki Kołobrzeg, w którym zarówno dorośli jak i dzieci mogą bardzo miło spędzić czas, nawet gdy pogoda nie sprzyja.

Park rozrywki Kołobrzeg znajduje się w Zieleniewie. Dojazd jest bardzo łatwy, bowiem można tam się dostać zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Park rozrywki Zieleniewo zapewnia mnóstwo atrakcji takich jak zwiedzenie mini zoo, kule wodne, dojenie kozy oraz między innymi ściankę wspinaczkową, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Po za tym zarząd parku na bieżąco dba o to, aby wczasowicze mieli zapewnione dodatkowe atrakcje. Dla dzieci organizowane są konkursy za nagrodami. Dużą popularnością cieszą się także nauki tańca kowbojskiego oraz indiańskiego.

Park rozrywki Kołobrzeg to miejsce, w którym po prostu nie można się nudzić, odwiedzając to miejsce, można być pewnym tego, iż przez cały dzień będziemy mieli zapewnioną moc atrakcji, która pozwoli nam miło i przyjemnie spędzić czas z rodziną lub z przyjaciółmi. Wielkim atutem parku jest to, że jest on położony w spokojnej ulicy, z dala od miejskiego zgiełku, kupując bilet możemy korzystać ze wszystkich atrakcji do woli, bez żadnych ograniczeń. Park rozrywki Kołobrzeg posiada w swojej ofercie także imprezy integracyjne dla firm, które mogą być wspaniała odskocznią i okazją na integracje wśród pracowników. W ofercie znajdziemy również możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych takich jak na przykład urodziny w stylu western.

Park rozrywki Zieleniewo cieszy się dużą popularnością, wiele grup zorganizowanych odwiedza to miejsce i zawsze z chęcią do niego wraca, albowiem atrakcji jest tak wiele, że zawsze można się świetnie bawić, nawet gdy pogoda nie dopisuje. W nie wielu miejscach można spróbować swoich sił na mechanicznym byku rodeo, czy przejechać się autem terenowym bądź rowerem na linie. Park rozrywki Kołobrzeg stale uaktualnia swoją ofertę, posiadając przy tym bardzo konkurencyjne ceny jest bardzo chętnie odwiedzany nie tylko przez turystów, którzy spędzają wakacje w Kołobrzegu, ale także przez mieszkańców miasta i okolic. Jak więc sami widzimy, jest to miejsce, dzięki któremu nie musimy się martwić jak spędzić wolny czas.

Park rozrywki Zieleniwo posiada stronę internetową, która znajduje się pod adresem www.zieleniewo.pl. Na tej stronie można zapoznać się z kompletną ofertą parku. Znajduje się tam dokładny cennik, oraz bardzo obszerna galeria zdjęć, która przedstawia wszystkie atrakcje parku. Na stronie znajdują się także dokładne informacje dotyczące organizacji imprez w parku, oraz wskazówki, które pozwolą na łatwe dotarcie do tego wspaniałego miejsca. Park rozrywki Kołobrzeg dba o swoich gości, na miejscu można smacznie i w przystępnej cenie zjeść, co jest bardzo wygodne, albowiem możemy spędzić w tym miejscu cały dzień, nie martwić się o nic. Jak więc można łatwo wywnioskować park rozrywki Kołobrzeg jest miejscem godnym polecenia i na pewno warto tutaj zawitać, choćby na chwilę, jednak jestem pewien, że jeśli już ktoś tutaj zajrzy to szybko nie opuści tego miejsca. W sieci można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii na temat tego miejsca, czytając je tylko utwierdzimy się w przekonaniu, że w najbliższym czasie musimy odwiedzić to miejsce. Park rozrywki Zieleniwo wszystkich serdecznie zaprasza. Gwarantujemy niezapomniane emocje.