Dziki Zachód zaprasza na Majówkę

Park Rozrywki Dziki Zachód w Zieleniewie (gmina Kołobrzeg) zaprasza na Wystrzałową Majówkę i wielkie otwarcie sezonu nad morzem. Imprezy rozpoczynają się już 29 kwietnia i potrwają do 6 maja.

A wśród nich m.in. wyjątkowy pokaz konny-kaskaderski czy popisy artysty cyrkowego. Codziennie organizowane będą również konkursy z nagrodami dla starszych i młodszych.

– Ponadto od 29 kwietnia dostępne już będą wszystkie atrakcje w Parku Rozrywki Dziki Zachód – zapowiada Paweł Czechowicz, właściciel Parku.

Lista atrakcji jest długa: zwiedzanie miasteczka, wioski indiańskiej; minizoo; przejażdżka na koniu, dla najmłodszych – na kucyku; przejażdżka bryczką konną; byk rodeo; strzelanie z łuku;

autodrom; crazy carty; quady; place zabaw; beczka śmiechu; rower na linie; przejażdżka jeepem (offroad); miasteczko ruchu drogowego.

To wszystko dostępne jest w cenie jednego biletu: 40 zł/35 zł (ulgowy); bilet rodzinny 2+2 – 140 zł (za każde kolejne dziecko – 30 PLN). Bilet nie jest również ograniczony czasowo – można bawić się w Parku przez cały dzień.

Wystrzałowe atrakcje:

(29.04.-06.05. – codziennie o tej samej godzinie):

godz. 12.00 – pokaz konny-kaskaderski!

godz. 14.30 – popis artysty cyrkowego

godz. 16.30 – nauka tańca country

W przerwach – konkursy z nagrodami!

– strzelanie z łuku

– byk rodeo