Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo ogłasza konkurs!

Wystrzałowa Majówka w Parku Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo (Kołobrzeg)! 1 maja wielkie otwarcie sezonu letniego. Otwieramy wszystkie atrakcje i pokazy, szykujemy niespodzianki, a nawet układamy plan… napadu na bank. Jeśli więc szukasz atrakcji w Kołobrzegu i okolicach dla całej rodziny – koniecznie zajrzyj do nas!

Dla podgrzania emocji przed Majówką w Parku Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo – w każdy czwartek, aż do samej Majówki – zapraszamy do udziału w konkursach.

Kolejna odsłona i kolejna szansa na wygranie kowbojskiego zestawu gadżetów (dwa bilety, kapelusz, supermagnes z otwieraczem, bransoletka na szczęście, łapacz snów i podkowa)!

Trzecia odsłona konkursu. Może do trzech razy sztuka?

W drugiej edycji wygrała pani Anna M Brynkiewicz. Ale nasz konkurs trwa! Co trzeba zrobić, żeby znaleźć się w gronie obdarowanych? Sprawdźcie!

Konkurs nr 3

(22 marca 2018)

Żeby wziąć udział w konkursie należy:

– polubić nasz fanpage: www.facebook.com/dzikizachodzieleniewo/ – chyba, że już lubisz 🙂

– dokończyć zdanie: W Kołobrzegu jest najpiękniejsza plaża, bo…

Odpowiedzi prosimy wpisywać w komentarzach pod postem na naszym fanpage’u lub wysyłać na adres mailowy: marketing@zieleniewo.pl (na odpowiedzi czekamy do wtorku, 20 marca, do godz. 15).

Wygra autor najciekawszej odpowiedzi (wybiera jury złożone z pracowników Parku Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo). Zwycięzcę ogłosimy w środę, 21 marca (na naszym profilu na FB oraz na stronie internetowej www.zieleniewo.pl). Nagrody natychmiast wyślemy pocztą, pod wskazany adres.