Organizacja imprez firmowych

Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo (Kołobrzeg) to wyjątkowy obiekt, z atrakcyjną lokalizacją – rzut kapeluszem od Kołobrzegu, miasta z najpiękniejszą plażą na całym wybrzeżu. Firmowe eventy, wyjazdy integracyjne dla firm, również dla całych rodzin, to nasz konik. Oferta jest bardzo zróżnicowana, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie.
PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI
● W Parku Rozrywki Zieleniewo przeniesiecie się w czasy Dzikiego Zachodu, odpoczniecie w wiosce indiańskiej – w cieniu tipi. Tańce country, gorączka złota – to tylko niektóre z atrakcji.
ADRENALINA!
● Dla amatorów mocnych wrażeń mamy atrakcje z odrobiną adrenaliny, m.in. przejażdżki autem terenowym (offroad), czy podróż rowerem na linie. Ponadto: przejażdżki na koniu lub kucyku, bryczką konną, byk rodeo, strzelanie z łuku, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, autodrom, beczka śmiechu, crazy carty, quady, pokazy artystyczne i wiele innych.
DEDYKOWANE ZABAWY INTEGRACYJNE
●  Wyjazdy integracyjne dla firm to wspaniała okazja, by lepiej poznać swoich pracowników. Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo (Kołobrzeg) proponuje indywidualnie dostosowane zabawy, które pozwolą współpracownikom lepiej się poznać i stworzyć prawdziwy zespół. W ofercie m.in. konkursy, gry, zabawy
z nagrodami dla zwycięzców, a na zakończenie – biesiada i zabawa przy muzyce.
GOTOWI NA WSZYSTKO!
● Podczas imprezy zapewniamy obsługę gastronomiczną, dostosowaną do Państwa oczekiwań. Proponujemy tradycyjne obiady, grill, stół szwedzki z przystawkami na ciepło i zimno, sałatki, alkohol, a także menu dla dzieci. Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo (Kołobrzeg) jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy do organizacji imprez (sale urządzone w klimacie westernowym do spożywania posiłków, stałe toalety, dwa parkingi dla autokarów i samochodów osobowych). Obsługujemy imprezy nawet do 800 gości. Możemy je organizować niezależnie od warunków atmosferycznych. Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od oferty, na jaką się Państwo zdecydujecie. Wystawiamy faktury VAT. Zgodnie z Państwa życzeniem, możemy również zająć się zorganizowaniem całego pobytu – noclegu w sprawdzonym miejscu i transportu.
Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.