Od dnia 30.06.2021 Park Rozrywki Zieleniewo realizuje płatności Polskim Bonem Turystycznym.


W celu realizacji bonu turystycznego, zakup biletów wstępu związany jest z zawarciem „Umowy o udział w imprezie turystycznej”. Wszelkie formalności zostaną wykonane w dniu realizacji bonu turystycznego w kasie  Parku Rozrywki przy ul. Wycieczkowa 9, 78-100 Zieleniewo.

Umowa akceptowana jest wyłącznie w formie papierowej, w innym przypadku bon turystyczny niestety nie zostanie zrealizowany. Formularze są dostępne w Parku Rozrywki „Dziki Zachód” w Zieleniewie.

Cena obejmuje:

 • Całodniowy bilet do Parku Rozrywki Dziki Zachód, na którym można do woli korzystać ze wszystkich atrakcji i urządzeń. W cenę biletu nie są wliczone pamiątki, automaty oraz strzelnica.
 • Bon na kwotę 20 zł do wykorzystania w punktach gastronomicznych na terenie Parku Rozrywki Dziki Zachód.

Dodaj do bonu kolejny kupon:

 • Kolejny kupon na posiłek o wartości 20 zł.
 • Możliwość zakupu kilku kuponów.
 • Kupon można wykorzystać w dowolnym otwartym punkcie gastronomicznym.
 • Do kuponu można dopłacić gotówką.

Regulamin akcji:

 1. Zgodnie z rozporządzeniem zasad Bonu Turystycznego nie można wykorzystać go na zakup samych biletów wstępu do atrakcji. Usługa musi być połączona z drugą usługą.
 2. Warunkiem skorzystania z bonu turystycznego jest więc zakup bonu gastronomicznego i biletów wstępu łącznie. Jest to podstawowy zestaw usług turystycznych, które stanowią minimum do zrealizowania płatności bonem.
 3. Bon Turystyczny zrealizujesz w kasie obiektu przy ul. Wycieczkowej 9, 78-100 Zieleniewo.
 4. W celu usprawnienia transakcji przygotuj 16-cyfrowy kod, który otrzymałeś w celu realizacji płatności. Musisz mieć także przy sobie telefon z numerem który podałeś podczas rejestracji. Na ten telefon przyjdzie SMS  z kodem potwierdzającym transakcję.
 5. Do bonu możesz dopłacić gotówką lub kartą.
 6. W treści realizacji bonu w pozycji opis koniecznie należy wpisać: „WSTĘP DO ATRAKCJI PLUS BON GASTRONOMICZNY”.
 7. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod nr 666 891 025.