W WIGWAMIE spróbować można indiańskiego jadła.  W menu zobaczysz m. in. Uszy szamana, kęs niedźwiedzia, czy  przysmak Daltonów i wiele innych. Najmłodsi z pewnością nie odmówią spróbowania kłów kojota lub kanapki Mery Lu. Poczuj magię świata Indian siedząc przy ognisku oraz piecząc kiełbaski.

W SALOONIE nasz kucharz zaserwuje  Ci najlepszą pizzę na dzikim zachodzie, czy przepyszny Kebab wprost z dodge City, a Ty w tym czasie będziesz mógł relaksować się słuchając muzyki Country.              

Zapewniamy pełen catering (wraz z zastawą jednorazową i obsługą kelnerską )od dań obiadowych, grillowanych, pizzy z pieca dla indywidualnych gości poprzez catering grupowy dla grup  zorganizowanych, uroczystości rodzinnych, wesela, eventy dla firm, stoły biesiadne do mega imprez plenerowych (Picnic country, zawody jeździeckie, dożynki, różne imprezy plenerowe). Do dyspozycji gości oddajemy Saloon na 30 osób wraz z salą do tańca, 2 połączone ze sobą wigwamy na 120 osób z ogniskiem i miejscem do tańczenia oraz plener na około 1000 osób z ławami i stołami.

Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i wymagania naszych klientów.
Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie przygotować indywidualne menu według wymagań klientów.

Na wszystko wystawiamy faktury VAT.

Przykładowe menu:

menu szablon 1menu szablon 3