Szukasz rozrywki w Kołobrzegu lub okolicy? Park Rozrywki Zieleniewo to idealne rozwiązanie! Rozrywka na najwyższym poziomie, a do tego niesamowita atmosfera. Kołobrzeg to miasto z wieloma atrakcjami. Jednak największa rozrywka, to połączenie zabawy z odpoczynkiem i odrobiną nowości, zbierania doświadczeń. Właśnie taką mieszankę proponuje Park Rozrywki Zieleniewo! Rozrywka to tylko jeden z elementów naszej działalności. Ponadto zapewniamy odpoczynek, relaks i obcowanie z naturą chociażby poprzez kontakt z końmi, jazdę konną. Możesz zobaczyć Kołobrzeg z innej perspektywy, z grzbietu konia. Czyż nie jest to połączenie niesamowitej rozrywki z pełnym relaksem?

Innym przykładem może być nasze ZOO, gdzie znajdują się zwierzęta z najdalszych zakątków świata! Baw się ze zwierzętami, a przy okazji odkrywaj nowe gatunki!

Park Rozrywki Zieleniewo oferuje rozrywkę dla dzieci, dorosłych,  grup zorganizowanych, którym na cały czas pobytu przydzielany jest przewodnik.

Rozrywka w Kołobrzegu? Tylko na u Nas! Odwiedź nasze miasteczko w Parku Rozrywki Zieleniewo i odkryj rozrywkę, której nigdy wcześniej nie znałeś! Park Rozrywki Zieleniewo czeka na Ciebie! Nie zwlekaj!